top of page

CO OZONUJEMY?

 

 

Pomieszczenia

Podstawowym celem ozonowania pomieszczeń jest ich dezynfekcja. 

Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów, takich jak roztocza. 

Dzięki ozonowi w pomieszczeniach można pozbyć się insektów typu karaluchy, prusaki, pająki, mole oraz gryzoni typu myszy, szczury (insekty 

i gryzonie wyczuwając ozon opuszczają dane pomieszczenia).

Motoryzacja
 

Źródeł nieprzyjemnych zapachów w samochodzie jest wiele. Jednym z nich są roztocza i grzyby, które we wnętrzu samochodu mają dogodne warunki do rozwoju - są izolowane od niekorzystnych warunków atmosferycznych, a okruchy pożywienia czy starty naskórek stanowią świetną pożywkę. Sposobem na walkę z mikroorganizmami jest ozonowanie wnętrza.

Ozonowanie odgrzybi i zdezynfekuje klimatyzację. Wnętrze auta zostanie pozbawione zapachów związanych m.in. z paleniem tytoniu i przewożeniem zwierząt, a tapicerka będzie miała świeży i przyjemny zapach.

Przedszkola, żłobki i szkoły

W trosce o dzieci proponujemy skuteczne rozwiązanie eliminujące w 100% źródło bakterii oraz wirusów. Ozonowanie jest metodą, która pozwoli dzieciom bawić i uczyć się bez narażania na bakterie, wirusy oraz alergie.

Ozon skutecznie oczyszcza pomieszczenia, a także znajdujące się w nich wyposażenie takie jak meble, zabawki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty. Wyeliminuje bakterie, wirusy (zakażenia kropelkowe), alergeny, zarodniki pleśni, grzybów, wszelkie odory. Podniesie standardy profilaktyki ochrony zdrowia dzieci i personelu. Wpłynie korzystnie na zmniejszenie zachorowań sezonowych.

 

 

Odzież motocyklowa

Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% wysterylizuje materiał i tkaniny, których nie da się wyczyścić lub wyprać.

 

Jak czyścić odzież motocyklową, kask, rękawice, buty, aby pozbyć się przykrego zapachu? Takie pytanie zadaje sobie każdy motocyklista. Ozonowanie odzieży motocyklowej w 100% usuwa bakterie, których nie jesteśmy w stanie usunąć standardowymi metodami. Podczas ozonowania kasku ozon dociera w każde zakamarki sterylizując gąbki, pianki likwidując bakterie, które rozwijają się bez naszej wiedzy. Pot i wilgoć, która powstaje podczas oddychania powoduje nieprzyjemny zapach – zadbaj o świeżość w swoim kasku.

 

 

 

 

 

Gabinety lekarskie

W żadnym miejscu higiena i czystość nie są tak istotne jak w placówkach medycznych. Dlatego usługę dezynfekcji ozonem przeprowadzamy m.in. w szpitalach, przychodniach, klinikach czy gabinetach stomatologicznych i weterynaryjnych.

Regularne ozonowanie zwiększy komfort pacjentów i zapewni sterylne warunki pracy. Ozon dotrze do wszystkich zakamarków, które trudno zdezynfekować poprzez zastosowanie innych środków dezynfekujących. 

lekarze
Biura

W przestrzeni biurowej, a zwłaszcza w klimatyzacji i na sprzęcie zbiera się dużo bakterii, wirusów i grzybów. Wpływa to negatywnie na stan zdrowia pracowników. Ozonowanie zdezynfekuje pomieszczenia biurowe i pozostawi w nich świeży, przyjemny zapach.

Big biuro
trener wewnętrzny
Transport publiczny

W środkach transportu publicznego codziennie przemieszcza się bardzo duża liczba ludzi. Regularnie przeprowadzana dezynfekcja ozonem sprawi, że wnętrze autobusów, pociągów i innych środków transportu publicznego będzie wolne od zagrażających zdrowiu drobnoustrojów, takich jak wirusy czy bakterie.

Restauracje, bary, kluby

Ozonowanie pomoże w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu po gotowaniu, smażeniu. Usuwa także nieprzyjemny zapach dymu tytoniowego, potu, moczu, wymiocin. Pomieszczenia po ozonowaniu są sterylne i świeże.

Restauracja
bottom of page